Sistemi i osmozës së kundërt Pastrues uji RO për amvisëri nën lavaman filtër uji i pastër

 • MOQ:100 njësi
 • Koha e dërgimit:rreth 25 ditë bazuar në paketimin normal të kartonit
 • Kushtet e pagesës:T/T, L/C
 • Shembull:1-2 copë
 • OEM:në dispozicion
 • Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  përshkrim i produktit

  1) pesë faza (PP + UDF + CTO + RO + T33) mund të bëhen shtatë faza

  2) pompë përforcuese 50G

  3)Membrana RO 75G

  4)valvula solenoid

  5) presioni i lartë dhe më i ulët

  6) rubinet me qafë të përkulur të madhe

  7) 1.5A transformator

  8) Ekran LED

  9) ngjyra: e kuqe / e artë

  Certifikimi

  CE
  CE1
  NSF

  Avantazhet e Kompanisë

  1. PRODHIM BËRTHAMË:
  E themeluar në vitin 2014, kompania e vendosur në qytetin Ningbo, Provinca Zhejiang ka transport të përshtatshëm për në portin më të madh detar në Kinë --- portin Ningbo

  Si një ndërmarrje e teknologjisë së lartë, kompania jonë krenohet me popullaritet të madh në mesin e klientëve me shërbimet tona të shkëlqyera dhe përmbushjen e porosive OEM, ODM.

  Si prodhuesi pionier i filtrave të ujit me patenta të shumta kombëtare, ne angazhohemi për zhvillimin afatgjatë të industrisë së pastrimit të ujit për të ofruar produkte inovative dhe me cilësi të lartë dhe mbështetje teknike profesionale për klientët për të krijuar vlera dhe avantazhe afatgjata

  2. KONTROLLI I CILËSISË:
  Ne kemi një ekip profesional QC, së bashku me pajisje të avancuara të kontrollit të cilësisë.
  Produktet tona kanë kaluar me sukses certifikatat CE, NSF, ROHS

  3. INOVACION:
  Ne kemi ekipin tonë të R&D dhe dizajnit, çdo vit do të kemi produkte të reja në treg.

  Deri në fund të majit.Në vitin 2021, ne kemi aplikuar totalisht për 232 patenta me produkte që variojnë nga pastruesit e ujit të lavamanit, pastruesit e ujit të banakut, pastruesit e ujit, pastruesit e ujit prej çeliku inox deri tek pastruesit e ujit të nxehtë dhe të ftohtë.

  Ne fokusohemi në mbrojtjen e mjedisit, të gjitha produktet tona përdoren materiale miqësore me mjedisin, të cilat nuk ndotin mjedisin

  4. MARKETINGU GLOBAL:
  ne jo vetëm prodhuesi, por edhe vetë-operojmë dhe veprojmë si agjent, si dhe për biznesin e importit dhe eksportit të pastruesve të ndryshëm të ujit, duke eksportuar deri në SHBA, Kanada, Evropë, Australi, Lindjen e Mesme, Azinë Juglindore, Koreja, Japonia, etj.

  5.LOGJISTIKA:
  Me transport shumë të përshtatshëm, kompani e vendosur në qytetin Ningbo, Provinca Zhejiang e cila është shumë afër portit detar më të madh në Kinë --- portin Ningbo, të gjitha mallrat tuaja do të dërgohen nga fabrika jonë në port brenda 12 orëve.

  Fabrika jonë

  1d106be2bb996457a5ea4e2647c8873
  058efc3901f16521c4d3a7a0b397463
  5451fd54ca223f82b93c6b3835aa2d5

  FAQ

  Pyetje: A jeni një fabrikë apo kompani tregtare?

  A: Ne jemi fabrikë

  Pyetje: A mund të siguroni mostrat falas?

  Përgjigje: Mostra do të tarifohet, por mund të rimbursohet pasi të keni vendosur porosinë në furre.

  Pyetje: Si funksionon fabrika juaj në lidhje me kontrollin e cilësisë?

  A: 100% inspektim i të gjitha produkteve.

  Pyetje: A keni një sasi minimale porosie?

  Përgjigje: Për produkte të ndryshme MOQ është i ndryshëm nga 50-100 copë

  Pyetje: A mundeni OEM ose ODM?

  A: OEM dhe ODM janë të mirëseardhura.


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni