на систем за обратна осмоза RO прочистувач на вода за домаќинство под мијалник филтер за чиста вода - Gehya Import & Export

систем за обратна осмоза RO прочистувач на вода за домаќинство под мијалник филтер за чиста вода

 • MOQ:100 единици
 • Време на испорака:околу 25 дена врз основа на нормална картонска амбалажа
 • Услови на плаќање:T/T, L/C
 • Пример:1-2 парчиња
 • OEM:достапни
 • Детали за производот

  Ознаки на производи

  Опис на производот

  1) пет фази (PP + UDF + CTO + RO + T33) може да се направат седум фази

  2)бустер пумпа 50G

  3)RO мембрана 75G

  4)магнетниот вентил

  5) висок и помал притисок

  6) славина со голем свиткувачки грло

  7) 1,5А трансформатор

  8) LED дисплеј

  9) боја: црвена / златна

  Сертификација

  CE
  CE1
  NSF

  Предности на компанијата

  1.производство на јадро:
  Основана во 2014 година, компанијата лоцирана во градот Нингбо, провинцијата Жеџијанг има удобен транспорт до најголемото поморско пристаниште во Кина --- пристаништето Нингбо

  Како претпријатие со висока технологија, нашата компанија може да се пофали со голема популарност меѓу клиентите со нашите одлични услуги и исполнување на нарачките OEM, ODM.

  Како пионерски производител на филтри за вода со бројни национални патенти, ние се обврзуваме на долгорочен развој на индустријата за прочистување на водата за да обезбедиме иновативни и висококвалитетни производи и професионална техничка поддршка за клиентите да создадат долгорочни вредности и предности

  2.КОНТРОЛА НА КВАЛИТЕТ:
  Имаме професионален тим за КК, заедно со напредна сеопфатна опрема за контрола на квалитетот.
  Нашите производи успешно ги поминаа сертификатите CE, NSF, ROHS

  3.ИНОВАЦИЈА:
  Имаме свој тим за истражување и развој и дизајн, секоја година ќе лансираме нови производи.

  До крајот на мај.Во 2021 година, целосно аплициравме за 232 патенти со производи кои се движат од прочистувачи на вода од мијалник, прочистувачи на вода на маса, прочистувачи на вода, прочистувачи на вода од нерѓосувачки челик до прочистувачи за топла и ладна вода.

  Се фокусираме на заштита на животната средина, сите наши производи се користат еколошки материјали кои не ја загадуваат животната средина

  4. ГЛОБАЛЕН МАРКЕТИНГ:
  ние не само производителот, туку и самостојно работиме и дејствуваме како агент, како и за увоз и извоз на различни прочистувачи на вода, извезувајќи до САД, Канада, Европа, Австралија, Блискиот Исток, Југоисточна Азија, Кореја, Јапонија итн.

  5.ЛОГИСТИКА:
  Со многу удобен транспорт, компанија лоцирана во градот Нингбо, провинцијата Жеџијанг, која е многу блиску до најголемото поморско пристаниште во Кина --- пристаништето Нингбо, целата ваша стока ќе биде испратена од нашата фабрика до пристаништето во рок од 12 часа.

  Нашата фабрика

  1d106be2bb996457a5ea4e2647c8873
  058efc3901f16521c4d3a7a0b397463
  5451fd54ca223f82b93c6b3835aa2d5

  Најчесто поставувани прашања

  П: Дали сте фабрика или трговска компанија?

  О: Ние сме фабрика

  П: Можете ли да ги обезбедите бесплатните примероци?

  О: Примерокот ќе се наплати, но може да се врати откако ќе ја нарачате нарачката.

  П: Како работи вашата фабрика во врска со контролата на квалитетот?

  О: 100% проверка на сите производи.

  П: Дали имате минимална количина на нарачка?

  О: За различни производи, MOQ се разликува од 50-100 парчиња

  П: Дали можете OEM или ODM?

  О: OEM и ODM се добредојдени.


 • Претходно:
 • Следно:

 • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја