Standing type cooling Water dispenser household water dispenser - Gehya Import & Export

Standing type cooling Water dispenser household water dispenser

Краток опис:

Mode No. BH-YLR-LB-93L Voltage 220v Plug Europe with 2 contact or other Color black Heating power 550w Cooling power 90w Hot tank capacity 0.8-~1.2L Cold tank capacity 2.5~3.0L Heating capacity 5L/H(85-95℃) Cooling capacity 2-3L/H(5-10℃) Working temperature 5-38℃ Packaging Dimension 325*380*1000mm Loading Qty 238pcs/20′GP 490pcs/40′HC


 • MOQ: 100 единици
 • Време на испорака: околу 5 дена врз основа на нормална тетрапак пакување
 • Начин на плаќање: T / T, L / C
 • детали за производот

  Најчесто поставувани прашања

  Тагови производ

  No. Режим БХ-YLR-LB-93L
  Напон 220v
  Приклучок Европа со 2 контакти или други
  боја црна
  топлинска моќност 550W
  ладењето 90W
  Жешка капацитет на резервоарот 0.8- ~ 1.2L
  Ладна капацитет на резервоарот 2.5 ~ 3.0L
  капацитет на греење 5L / H (85-95 ℃)
  капацитет на ладење 2-3L / H (5-10 ℃)
  Работна температура 5-38 ℃
  Димензии на пакувањето 325 * 380 * 1000mm
  Loading Количина 238pcs / 20'GP
  490pcs / 40'HC

 • Претходно:
 • Следно:

 • Прашања содржина

 • Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас